“Life” Streams Online Gentse Feesten

KLIK OP DE ARTIEST EN U WORDT VERBONDEN MET DE LIVE STREAMS

 

Vrijdag 17 juli – Friday 17 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

17u30 GRAND OPENING door Ridder Francois Glorieux – piano solist and composer – een levende legende

19u Wild Queens  + kunstschilder Celine vandeweghe

20u Hip Drop Sensation

21u Sonderwält

22u INE

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Zaterdag 18 juli – Saturday 18 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u Leander & Ilona Vertriest – Gentse liedjes + kunstschilder Winnie Vandeweghe

20u Tom De Bie & de Imkers

21u Stevie’s Experience

22u  Ladyblaxx

24u DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Zondag 19 juli – Sunday 19 julY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u Toffinoff + kunstschilder Marie Chimkovitch 

20u Just Born

21u No Apologies

22u  Partyband Dhont and The Hitmen

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Maandag 20 Juli – monday 20 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u  Dua Cella

20u Jim Cain

21u Nederlandstalige coverband 50 Tinten Brijs

22u Gigant

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Dinsdag 21 juli – Tuesday 21 julY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u  Trio les misérables + kunstschilder Jaco aka Freddy Jacobs

20u Wallbox – rock classics

21u  Jakobistan

22u  Sioen

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Woensdag 22 juli – Wednesday 22 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u  Desguin kwartet – they cancelled – we will replac them

20u Jacky Jane

21u Dr. Fred & The Medicine Men

22u  Chris Corn

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Donderdag 23 juli – Thursday 23 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u  Anastasia Kozhushko & Inna  Shmahailo & Katerina Nekhaichuk

20u  Ann  Vancoillie

21u  David Ronaldo & The Dice

22u Guy Brissaert 

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

Vrijdag 24 juli – Friday 24 JulY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u Tom de Bie – solo + kunstschilder Erwin De Smet

20u Pali Szomora junior

21u Nederlandstalige coverband De SCHil

22u Bootleg Heroes

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)

 

ZATERDAG 25 juli – SATURDAY 25 JuLY

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u Het kwartet SheQ + kunstschilder Frank Vanhaverbeke

20u Ann Vancoillie & Sinem Tapmaz

21u Maas & Demets

22u Juan Pablo Lopez Recabarren – tribute

Verschillende van zijn opnames en enkele familieleden treden live op in the cloud:

22u Claudio Lopez Recabarren  zijn broer met twee vrienden als “Los Hermanos”

23u Claudio Lopez met zijn band “Ritmo Latino”

24u Juan Pablo Lopez Recabarren post mortem hulde en documentaire

24u  DJ set via Radio Rood zijn kanaal – op ons kanaal enkele optredens van de overleden Juan  Pablo Lopez Recabarren

ZONDAG 26 juli – SUNDAY 26 July

dag van de “lege zakken” helemaal leeg van op kot te zitten

T-shirt kopen klik hier

Om te doneren klik hier

19u Mikhail Bezverkhni

20u Zuiderse coverband Kaballeros

21u Partyband Luna6

22u Miss Elise

23u Slotconcert door niemand minder dan Curtis 

24u  DJ set via Radio Rood (extern kanaal)